Táborová základna

Táborová základna Hryzely

Táborová základna Hryzely leží v okrese Kolín nedaleko obce Barchovice v krásné přírodě mezi rozlehlými loukami, lesy, kopci a údolími. Přes tábořiště protéká Bohouňovický potok a v okolí se nacházejí tři sportovní hřiště (fotbalové hřiště, pískové hřiště na volejbal a basketbalové koše).

Základna zahrnuje ubytovací část pro děti se čtyřiceti čtyřlůžkovými chatkami, pět bungalovů a velkou hlavní budovu s prostornou jídelnou, kuchyní, zázemím a skladovacími prostory. Jídelnu po jednoduché úpravě lze předělat na taneční parket na diskotéky, nebo se zde za období dešťů dají hrát různé hry či promítat filmy. Kuchyň je plnohodnotně vybavena na vaření pro velké množství lidí a dle hygienických požadavků. Děti jedí z talířů a používají místní nádobí, ešus a příbor mají na putovní výlet.

Marodka je vybavena vyšetřovacím lůžkem, uzamykatelnou skřínkou, ledničkou a bez možného svévolného přístupu dětí. Vše přizpůsobeno hygienickým standardům.

Toalety se v areálu nachází na několika místech. První jsou hned u jedné části ubytovacích chatek, aby děti v noci nemusely cestovat po celém areálu. Další sociální zařízení (toalety a sprchy) jsou v hlavní budově.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.