Historie DUFA

Vážení přátelé, kamarádi, rodiče, děti a všichni ostatní, kdo jste zavítali na naše stránky. Jsme rádi, že jste projevili zájem o naše občanské sdružení a jeho činnost. Pevně věříme, že se Vám naše aktivity budou líbit a něco s námi podniknete.

Historie DUFA z.s.

Ke vzniku spolku DUFA vedla dlouhá a nelehká cesta. Dlouhá léta jsme jezdili jako vedoucí na jiný tábor, ale jak už to bývá, rozdílné názory nás dovedly k založení své vlastní organizace a pořádaní vlastních táborů. Prvotní myšlenka založit svou organizaci ale nevznikla v naší hlavě, nýbrž v hlavách našich kamarádů na jedné víkendové akci před lety. Takto myšlenka poté dlouho zrála v našich hlavách, až nakonec, po čtyřech letech rozmýšlení a dalším roce přípravy, jsme vyrazili na tábor pod jinou organizací. To ale stále nebylo podle našich představ a tak 23.1.2013 bylo založeno Občanské sdružení DUFA. V roce 2015 jsme se přejmenovali na dnešní název spolek DUFA z.s.

Zakládající členové:

  • Dušan Vacek Dušan Vacek

  • František Šulc František Šulc

  • Alena Michálková Alena Michálková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.